top of page

Już dziś możesz zarejestrować się na profesjonalne badanie wzroku online

Skontaktuj się z nami

optyka@optykatarnow.pl

Plac Sobieskiego 2 , 33-100 Tarnów

Tel: 14 621 37 09

 

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 9:00 - 18:00

Sob 9:00 - 13:00

Aleja Solidarności 29, 33-100 Tarnów

Tel: 14 621 70 45

Godziny otwarcia:

Pn - Pt 9:00 - 17:00

Sob - Nieczynne

Stopka redakcyjna

Optyka Bossowska
Plac Sobieskiego 2
Tarnów

Polska
Nr tel.: +48 14 621 70 45
E-mail: optyka@optykatarnow.pl
Witryna: optykatarnow.pl
Autoryzowany przedstawiciel: J. NowakAdministratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych do realizacji zamówienia, rejestracji czy zapytania mailowego jest "OPTYKA Jadwiga Bossowska" z siedzibą w Tarnowie, Plac Sobieskiego 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji naszej usługi i przechowywane do czasu jej zakończenia. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu w tym profilowaniu, nie będą udostępniane i przekazywane innym podmiotom. Wyłącznie w przypadku danych dotyczących realizacji recept okularowych refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, niezbędne dane będą przekazywane do Narodowego Funduszu Zdrowia oddział w Krakowie w celu uzyskania refundacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi.

DANE OSOBOWE - FAKTURA
Administratorem Pani/Pana danych osobowych przekazanych do wystawienia faktury jest "OPTYKA Jadwiga Bossowska" z siedzibą w Tarnowie, Plac Sobieskiego 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wystawienia faktury, oraz w celach księgowych. Dane te mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wystawienia faktury.

MONITORING NA TERENIE OBIEKTU:  OPTYKA JADWIGA BOSSOWSKA,                                            Tarnów, Pl. Sobieskiego 2 i Al.Solidarności 29

Administratorem systemu monitoringu jest OPTYKA Jadwiga Bossowska, Pl.Sobieskiego2, 33-100 Tarnów
Monitoring stosowany jest w celu ochrony mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie monitorowanym.Podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora. Zapisy z monitoringu  przechowywane są w okresie maksymalnym do 30 dni. Osoba zarejestrowana przez system monitoringu ma prawo do dostępu do danych osobowych oraz ograniczenia przetwarzania. Osobie zarejestrowanej przez system monitoringu przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Więcej informacji
bottom of page